EuroWarsztat na Moto - Akademii

 

W dniu 28 maja na Leszczyńskim lotnisku odbyły się targi Moto – Akademia, organizowane przez regionalnego dystrybutora Groupauto Polska.

Przedstawiciele Biura Koordynatora Krajowego Sieci EuroWarsztat mieli okazję zaprezentować dla zaproszonych gości ideę działalności sieci niezależnych warsztatów. Przedstawiono także najnowsze działania oraz odnowioną formę identyfikacji rynkowej związaną z ogólnoeuropejską zmianą logotypu sieci. Koncepcja EuroWarsztatu i wymierne wsparcie serwisów należących do sieci zainteresowało zasadami funkcjonowania wielu potencjalnych uczestników sieci EuroWarsztat.

Atrakcją stoiska była strzelnica dostępna dla każdego. Po quizie wiedzy o sieci EuroWarsztat starsi i młodsi mieli możliwość wykazać się umiejętnościami strzeleckimi. Na zakończenie dnia dla najlepszego strzelca został wręczony puchar Króla Strzelców, który przypadł przedstawicielowi przyszłego pokolenia warsztatowców.

Gościom stoiska EuroWarsztat dziękujemy za przybycie. W imieniu organizatora zapraszamy za rok na kolejną Moto – Akademię.